Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Szczerców

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Szczercowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szczerców znane jest z warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych korporacji Holden (HSV). Sporo samochodów osobowych w Szczercowie to auta z silnikiem D-4D posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który dopomina się mycia. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Szczercowie zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych Holden (HSV). Klasyczną wadą, z jaką biedzą się pojazdy z logo Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Nieraz sprawcą usterki filtra DPF, spod znaku Holden (HSV), zdarza się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Szczerców jest jednym z ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Katalizatory samochodowe operują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje utrata możliwości urządzenia. By zabezpieczyć się od komplikacji z pracą auta Holden (HSV), należy okresowo przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Szczercowa. Wykaz cen odnawiania filtrów cząstek stałych DPF marki Holden (HSV) dla Szczercowa wstawiliśmy w poniższej sekcji, należy porównać w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi naprawy katalizatorów. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie DPF FAP dla samochodów Holden (HSV), można znaleźć na naszej stronie internetowej, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Szczercowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Szczercowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Szczercowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Szczercowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Szczercowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Szczercowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Szczercowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Szczercowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Szczercowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Szczercowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Szczercowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczercowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Szczercowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczerców Piotrkowska SCW01G 51.330170/19.116859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer