Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zaniemyśl

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zaniemyślu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Holden (HSV) z silnikiem diesla, aczkolwiek urządzenie to zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w pracowni pod Zaniemyślem. Zdobycie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, potrzebuje niezawodnego katalizatora. Holden (HSV) to samochody, które są popularne na terenie całego świata, ale stykają się z kwestią z filtrami DPF. Filtry DPF FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się i wymagają regeneracji, polecamy usługi z Zaniemyśla. Oprócz atrakcji dla turystów w Zaniemyślu znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV) charakteryzują się wyjątkowymi mechanizmami w dziedzinie ograniczania emisji zanieczyszczeń. Wyszukanie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Zaniemyślu wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, i jest czasochłonne. Znanej marce Holden (HSV) nie udało się osiągnięcie spodziewanych pułapów ilości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów jak też regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów Holden (HSV), wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak też w laboratorium w Zaniemyślu. Tabela z cenami oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Holden (HSV) dla Zaniemyśla wstawiono w części strony poniżej, trzeba odszukać tam, ceny za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zaniemyślu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zaniemyślu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zaniemyślu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zaniemyślu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zaniemyślu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zaniemyślu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zaniemyślu 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Zaniemyślu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Zaniemyślu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zaniemyślu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zaniemyślu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zaniemyślu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zaniemyśl Czarnecka ZAN086 52.158501/17.171860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer