Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bożepole Wielkie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bożepolu Wielkim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Bożepole Wielkie słynie z warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawą katalizatorów do pojazdów firmy Infiniti. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Bożepolu Wielkim odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Infiniti znamionują się nieprzeciętnymi układami w kwestii redukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Infiniti to diesle, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. FAP-y operują w nieprzeciętnie brudnym środowisku, a konkretnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Bożepole Wielkie należy do centrów, które spotyka problem w związku, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Bożepola Wielkiego, czemu znany producent Infiniti stara się, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory SCR zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat w Bożepolu Wielkim. Z reguły podłożem zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z logo Infiniti, zdarza się inny problem, jeden z nich to: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Z racji tego, że Infiniti, niczym inne samochody potrzebuje do poprawnej pracy nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Bożepolu Wielkim zadbać o filtr cząstek stałych. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie katalizatorów dla marki Infiniti, wyszukać można na naszej stronie internetowej, czy u mechanika w Bożepolu Wielkim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bożepolu Wielkim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bożepolu Wielkim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bożepolu Wielkim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bożepolu Wielkim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bożepolu Wielkim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bożepolu Wielkim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bożepolu Wielkim 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Bożepolu Wielkim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Bożepolu Wielkim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bożepolu Wielkim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bożepolu Wielkim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bożepolu Wielkim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bożepole Wielkie Długa BPW01G 54.579041/17.966379 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer