Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lasocice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w mieście Lasocice

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W istnieje sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów Infiniti dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu z . Filtry FAP wykonują pracę w bardzo ciężkim środowisku, czyli w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Cały szereg samochodów osobowych w to samochody z silnikiem CDI mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Ażeby uniknąć trudności w eksploatacji pojazdu Infiniti, przydaje się od czasu do czasu przepłukać DPF, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod . FAP-y złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się i wymagają regeneracji, polecamy zatem usługi z . Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti cieszą się znakomitymi rozwiązaniami w dziedzinie redukcji produkcji cząstek stałych. Typową słabością, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Infiniti, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą FAP. Prócz rozrywek dla turystów pod odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Wybierz swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w , przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR i płukanie DPF dla pojazdów marki Infiniti, odnaleźć można w panelu bocznym, i w laboratorium w .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w 320
Mycie katalizatora Infiniti w 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer