Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Psary

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w mieście Psary

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednakże element ten psuje się, co może rozwiązać regeneracja filtrów FAP u mechanika pod . Firmie Infiniti nie powiodłoby się wyprodukowanie potrzebnych maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Standardową wadą, z którą męczą się osobówki ze stajni Infiniti, zwykle, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Ażeby uchronić się od przykrości z eksploatacją auta Infiniti, należy co pewien czas przepalać filtr FAP, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod . Katalizatory zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy zatem pracownię w . Uzyskanie maksymalnych wartości poziomu emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez emisji spalin, wymaga niezawodnego katalizatora samochodowego. Filtry FAP działają w bardzo zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje utrata właściwości części. Psary należy do miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR jak też płukanie FAP dla samochodów marki Infiniti, odnaleźć można w panelu po prawej, jak też w warsztatowym laboratorium w . Z racji tego, że Infiniti, podobnie jak inne marki potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF dlatego też zalecamy w zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w 320
Mycie katalizatora Infiniti w 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Psary Zwycięstwa PSA217 50.378422/19.095160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer