Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kamionki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kamionkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Isuzu z silnikiem na olej napędowy, jednak moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Kamionkami. Katalizatory zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy warsztat w Kamionkach. Kamionki jest jednym z miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Isuzu usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Kamionkach zlokalizować można zakłady, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Isuzu. Isuzu to auta, które są słynne na terenie całego świata, ale walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Diesle z logo Isuzu mogą się pochwalić wzorcowymi układami w temacie obniżenia poziomu produkcji spalin. Zdobycie maksymalnych wartości poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Filtry DPF trudnią się pracą w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w wydechu, co jest powodem, że następuje utrata właściwości podzespołu. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR jak również płukanie DPF FAP dla pojazdów Isuzu, wyszukać można po prawej stronie, jak również w laboratorium w Kamionkach. Zlokalizuj mechanika, który specjalizuje się w Isuzu w Kamionkach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kamionkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kamionkach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kamionkach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kamionkach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kamionkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kamionkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kamionkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Kamionkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Kamionkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kamionkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamionkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kamionkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamionki Platanowa KMN01N 52.289612/16.979570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer