Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Zwierzyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Zwierzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zwierzyn odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Isuzu. Katalizatory SCR chodzą w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że dochodzi do utraty właściwości części. Auta znanego koncernu Isuzu cechują się świetnymi technologiami w zakresie obniżenia emisji cząstek stałych. Odzyskanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego DPF-a. Znanej marce Isuzu nie powiodłoby się osiągnięcie oczekiwanych górnych osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Niemało pojazdów w Zwierzynie to samochody z silnikiem dCi mające zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do odnawiania. Standardowo źródłem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, firmy Isuzu, staje się inny problem, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Główną wadą, z jaką zmagają się diesle z logo Isuzu, zwykle, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Odtworzenie skuteczności składowych filtrów DPF/FAP w Zwierzynie dla samochodów marki Isuzu jest bezproblemowe, bowiem nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Zwierzyna. Odnajdź swój warsztat, który poradzi sobie z Twoim Isuzu w Zwierzynie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Zwierzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Zwierzynie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Zwierzynie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Zwierzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Zwierzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Zwierzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Zwierzynie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Zwierzynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Zwierzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Zwierzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zwierzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Zwierzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zwierzyn Wojska Polskiego ZWI01A 52.837120/15.584960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer