Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Jonkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jonkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w autach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże część tę dotykają usterki, w czym może pomóc regeneracja filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Jonkowem. Samochody spod skrzydeł Jaguar charakteryzują się nadzwyczajnymi technologiami w zakresie obniżania emisji spalin. Filtry DPF chodzą w wyjątkowo skomplikowanym środowisku, a więc w wydechu, co sprawia, że następuje utrata możliwości części. Niemało pojazdów w Jonkowie to pojazdy z silnikiem na ropę mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga regeneracji. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całym kraju, mimo to stykają się z problemami z filtrami DPF. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Jonkowem odszukać można zakłady, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. Często wadą, z jaką biedzą się auta spod znaku Jaguar, w szczególności, mające silnik diesla, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Generowanie górnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 5, potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Tabela z cennikiem oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP od Jaguar dla Jonkowa umieszczono pod zdjęciem, można znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy DPF. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP lub płukanie katalizatorów SCR dla aut marki Jaguar, znaleźć można w panelu po prawej, lub w warsztacie samochodowym w Jonkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jonkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jonkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jonkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jonkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jonkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jonkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jonkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Jonkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Jonkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jonkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jonkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jonkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jonkowo Plac 650-lecia Jonkowa JON01A 53.827869/20.310289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer