Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chotomów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chotomowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chotomów znane jest z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych z logo Koenigsegg. Znanej marce Koenigsegg niemożliwe byłoby zachowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne na terenie całego kraju, jednak biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy usługi z Chotomowa. Prócz niespodzianek turystycznych pod Chotomowem znaleźć można pracownie, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Chotomów jest jednym z miast, które dotyka kłopot w związku, z dużą zawartością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Chotomowa, czemu koncern Koenigsegg dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Duża część aut w Chotomowie to samochody z silnikiem na ropę mające zainstalowany filtr DPF FAP, który dopomina się czyszczenia. Filtry DPF funkcjonują w niezwykle brudnych warunkach, czyli w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje spadek osiągów części. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Chotomowie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Lista cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP dla Koenigsegg dla Chotomowa ulokowaliśmy w poniższej sekcji, powinno być można znaleźć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chotomowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chotomowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chotomowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chotomowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chotomowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chotomowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chotomowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chotomowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Chotomowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chotomowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chotomowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chotomowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chotomów Kościelna CHT01N 52.408112/20.886580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer