Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Cielechówko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Cielechówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Cielechówko znane jest z warsztatu trudniącego się myciem filtrów do samochodów osobowych znanej marki Koenigsegg. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Cielechówku znaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Koenigsegg. Najczęściej w przypadku źródłem usterki filtra DPF, znanej firmy Koenigsegg, staje się inne wybrakowanie, na przykład: nieszczelny układ wtryskowy. Typową usterką, z którą biedzą się auta korporacji Koenigsegg, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg wyróżniają się pierwszorzędnymi patentami w zagadnieniu spadku zawartości emitowanych gazów spalinowych. FAP-y działają w bardzo brudnym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest powodem, że następuje spadek parametrów podzespołu. Wiele samochodów osobowych w Cielechówku to auta użytkowe mające zamontowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez płukania. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem współpracę z Cielechówkiem. Ponieważ Koenigsegg, podobnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Cielechówku zaopiekować się elementem, jakim jest DPF. Zregenerowanie sprawności części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Cielechówku dla pojazdów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Cielechówka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Cielechówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Cielechówku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Cielechówku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Cielechówku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Cielechówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Cielechówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Cielechówku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Cielechówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Cielechówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Cielechówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cielechówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Cielechówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cielechówko 4 Stycznia POP-BIO2 53.110111/17.126360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer