Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Karsin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Karsinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Karsin znane jest z warsztatu samochodowego zajmującego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Koenigsegg. Częstą usterką, która dotyka osobówki firmy Koenigsegg, w szczególności, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany FAP. Zwykle podłożem zapchanego filtra DPF, spod znaku Koenigsegg, bywa inny mankament, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Katalizatory samochodowe pracują w niewiarygodnie brudnym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że następuje utrata możliwości części. By uniknąć utrudnień podczas prowadzenia pojazdu Koenigsegg, wypada okazjonalnie czyścić FAP, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Karsina. Niemało aut w Karsinie to pojazdy z silnikiem HDI mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez mycia. Koenigsegg to diesle, jakie są słynne w całym kraju, lecz zmagają się z bolączkami z filtrami FAP. Filtry DPF zbudowane są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy warsztat z Karsina. Serwis takich usług jak naprawa DPF albo regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym, albo w laboratorium warsztatu w Karsinie. Gdyż Koenigsegg, niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy, żeby w Karsinie zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Karsinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Karsinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Karsinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Karsinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Karsinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Karsinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Karsinie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Karsinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Karsinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Karsinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Karsinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Karsinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Karsin Świerkowa KSN01A 53.905819/17.923031 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer