Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kawęczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kawęczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kawęczynie pojawiła się szansa płukania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji działalności warsztatu z Kawęczyna. Samochody osobowe i ciężarowe z logo Koenigsegg znamionują się wzorcowymi mechanizmami pracy w zakresie spadku zawartości emitowanych cząstek stałych. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Kawęczynem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Odnalezienie fachowego warsztatu samochodowego w Kawęczynie wyspecjalizowanego w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, a także jest długotrwałe. Wiele pojazdów w Kawęczynie to auta z silnikiem HDI mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Filtry DPF FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y zapychają się i konieczna jest regeneracja, polecamy współpracę z Kawęczynem. Kawęczyn jest jednym z ośrodków, które mają kłopot mający związek, z ilością cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Kawęczyna, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ażeby ustrzec się od utrudnień z pracą auta Koenigsegg, wypada co pewien czas przedmuchać filtr DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Kawęczyna. Odtworzenie niezawodności części filtrów FAP w Kawęczynie dla marki Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Kawęczyna. Lista cennika naprawy filtrów DPF z samochodów Koenigsegg dla Kawęczyna wstawiono poniżej tego tekstu, trzeba sprawdzić na tej liście, koszt za przeprowadzenie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kawęczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kawęczynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kawęczynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kawęczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kawęczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kawęczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kawęczynie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Kawęczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kawęczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kawęczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kawęczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kawęczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kawęczyn Kawęczyn 12 POP-KAY1 52.980282/18.862230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer