Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rozalin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rozalinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rozalin chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Koenigsegg. Bardzo często źródłem zaczopowania filtra FAP, spod skrzydeł Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan turbosprężarki. Dobór adekwatnego mechanika w Rozalinie wyprofilowanego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest długotrwałe. Rozalin jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Rozalina, czemu producent Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Aby uchronić się od przykrości podczas prowadzenia pojazdu Koenigsegg, wypada co jakiś czas czyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w laboratorium pod Rozalina. Mnóstwo samochodów w Rozalinie to samochody z silnikiem CDI posiadające wbudowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania. Osobówki znanego koncernu Koenigsegg chlubią się wzorcowymi rozwiązaniami w zakresie ograniczania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Klasyczną słabością, na jaką narażone są pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg, zazwyczaj, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Znajdź swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Rozalinie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Taryfikator usług odnawiania katalizatorów samochodowych z Koenigsegg dla Rozalina wstawiliśmy poniżej, istnieje możliwość by porównać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rozalinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rozalinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rozalinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rozalinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rozalinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rozalinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rozalinie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Rozalinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Rozalinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rozalinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rozalinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rozalinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rozalin Młochowska RZL600 52.048630/20.746500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer