Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Stare Pole

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Starym Polu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starym Polu jest sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki działalności warsztatowego laboratorium z Starego Pola. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg mogą się pochwalić znakomitymi układami w dziedzinie spadku zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Zachowanie górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych normą EURO 5, domaga się niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Częstą wadą, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Dobranie kompetentnego warsztatu mechaniki w Starym Polu wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być trudne, a także jest czasochłonne. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Starego Pola. Z reguły sprawcą uszkodzenia katalizatora samochodowego, firmy Koenigsegg, zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Starym Polu odszukać można laboratoria, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów Koenigsegg. Ze względu fakt, że Koenigsegg, zupełnie jak inne maszyny domaga się do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Starym Polu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Usługi takie jak czyszczenie DPF i płukanie DPF dla samochodów Koenigsegg, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, i u mechanika w Starym Polu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Starym Polu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Starym Polu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Starym Polu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Starym Polu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Starym Polu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Starym Polu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Starym Polu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Starym Polu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Starym Polu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Starym Polu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starym Polu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Starym Polu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Pole Marynarki Wojennej STP01A 54.054668/19.199390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer