Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Stegna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Stegnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stegna wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych z logo Koenigsegg. Osiągnięcie wyników emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, domaga się sprawnego filtra DPF/FAP. Nierzadko podłożem zapchanego FAP-a, wytwórcy Koenigsegg, trafia się inny defekt, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Producentowi Koenigsegg nie udałoby się generowanie koniecznych do spełnienia limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Mnóstwo samochodów osobowych w Stegnie to samochody z silnikiem na ropę posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do naprawy. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Stegnie specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest czasochłonne. Stegna jest jednym z ośrodków, które mają problem w związku, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu Stegny, czemu słynny koncern Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Główną bolączką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle z logo Koenigsegg, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny filtr DPF. Gdyż Koenigsegg, niczym każda inna marka wymaga do nienagannej pracy działających filtrów DPF/FAP polecamy w Stegnie wziąć pod lupę FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Koenigsegg, można znaleźć po prawej stronie, jak również w warsztacie samochodowym w Stegnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Stegnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Stegnie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Stegnie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Stegnie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Stegnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Stegnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Stegnie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Stegnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Stegnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Stegnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stegnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Stegnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stegna Powstańców Warszawy STN01A 54.329971/19.115040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer