Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Łososina Dolna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Łososinie Dolnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Łososinie Dolnej istnieje sposobność płukania filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny obecności pracowni warsztatu z Łososiny Dolnej. Sporo samochodów osobowych w Łososinie Dolnej to samochody z silnikiem JTDM wyposażone w filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez regenerowania. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym warsztat w Łososinie Dolnej. Auta wytwórcy Łada mogą się poszczycić nieprzeciętnymi narzędziami w kwestii ograniczania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Łososinie Dolnej wyprofilowanego w samochodach osobowych Łada może dostarczyć problemów, jak również jest czasochłonne. Bardzo często przyczyną przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, firmy Łada, trafia się inny mankament, możliwą przyczyną jest: uszkodzona turbosprężarka. Łososina Dolna jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużym procentem cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Łososiny Dolnej, czemu słynna firma Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Łososinie Dolnej zlokalizować można laboratoria, zajmujące się regeneracją DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Ponieważ Łada, podobnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do właściwego działania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto nadmienić, by w Łososinie Dolnej zadbać o filtr DPF. Odtworzenie kondycji części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Łososinie Dolnej dla aut Łada jest osiągalne, albowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Łososiny Dolnej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Łososinie Dolnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Łososinie Dolnej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Łososinie Dolnej 320
Mycie katalizatora Łada w Łososinie Dolnej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Łososinie Dolnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Łososinie Dolnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Łososinie Dolnej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Łososinie Dolnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Łososinie Dolnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Łososinie Dolnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łososinie Dolnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Łososinie Dolnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łososina Dolna Łososina Dolna 377 LDL01A 49.742512/20.624460 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer