Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Świerklany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Świerklanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, jednakże element ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w pracowni pod Świerklanami. Łada to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego świata, mimo to biedzą się z trudnościami z filtrami FAP. Żeby zabezpieczyć się od kłopotów z użytkowaniem samochodu Łada, należy okresowo przepalać DPF, jest to możliwe w warsztacie pod Świerklan. Odszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Świerklanach przodującego w pojazdach Łada może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. Osobówki spod znaku Łada charakteryzują się bardzo dobrymi układami w kwestii redukowania emisji gazów spalinowych. Nierzadko słabością, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada, zazwyczaj, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Nagminnie podłożem uszkodzenia katalizatora SCR, z logo Łada, jest inne uszkodzenie, jeden z nich to: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Generowanie górnych limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje niezawodnego FAP-a. Odzyskanie efektywności składowych filtrów cząstek stałych w Świerklanach dla samochodów producenta Łada jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja metodą wodną trafiła do Świerklan. Z racji tego, że Łada, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do właściwego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy w Świerklanach zadbać o katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Świerklanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Świerklanach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Świerklanach 320
Mycie katalizatora Łada w Świerklanach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Świerklanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Świerklanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Świerklanach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Świerklanach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Świerklanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Świerklanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świerklanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Świerklanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świerklany Kościelna SWY01A 50.019180/18.578680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer