Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Domaradz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Domaradzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Domaradzu istnieje szansa mycia filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Lamborghini dzięki bytności laboratorium warsztatu z Domaradza. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Lamborghini wyróżniają się znakomitymi metodami w sferze ograniczenia ilości produkowanych zanieczyszczeń. Zazwyczaj słabością, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Lamborghini, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Zachowanie maksymalnych wyników produkcji cząstek stałych, zgodnych z normą EURO 6, wymaga działającego filtra DPF. Filtry FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy warsztat w Domaradzu. Oprócz niespodzianek dla turystów w Domaradzu zlokalizować można pracownie, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Lamborghini. Żeby unikać przykrości przy prowadzeniu pojazdu Lamborghini, należy niekiedy przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Domaradza. Nierzadko sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych, z logo Lamborghini, zdarza się inne niedociągnięcie, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów a także regeneracja katalizatorów dla samochodów Lamborghini, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, a także u mechanika w Domaradzu. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Lamborghini dla Domaradza zamieszczono w dolnej części strony, trzeba odszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Domaradzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Domaradzu 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Domaradzu 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Domaradzu 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Domaradzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Domaradzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Domaradzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Lamborghini, usuwanie katalizatora SCR Lamborghini w Domaradzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Domaradzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Domaradzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Domaradzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Domaradzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Domaradz Domaradz 356 DMA01G 49.787998/21.943399 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer