Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - LTI, Wieprz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów LTI w Wieprzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w pojazdach osobowych LTI z silnikiem napędzanym dieslem, jednak moduł ten zużywa się, z czym pomóc może mycie filtrów DPF w pracowni pod Wieprzem. LTI to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane w całym kraju, lecz walczą z trudnościami z filtrami FAP. Znanej marce LTI mogłoby nie powieść się generowanie żądanych przez normy wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nierzadko źródłem zapchanego filtra cząstek stałych, firmy LTI, zdarza się inna usterka, jedną z możliwości jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niezwykle ciężkich warunkach, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek możliwości podzespołu. Wieprz należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany producent LTI stara się, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF. Auta znanej firmy LTI odznaczają się wyjątkowymi mechanizmami pracy w sprawie redukcji ilości produkowanych gazów wydechowych. Zachowanie maksymalnych pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Zregenerowanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Wieprzu dla pojazdów marki LTI jest dostępne, gdyż nowa metoda regeneracji przybyła do Wieprza. Zlokalizuj swojego mechanika, który specjalizuje się w LTI w Wieprzu, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów LTI w Wieprzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF LTI w Wieprzu 320
Regeneracja filtra FAP LTI w Wieprzu 320
Mycie katalizatora LTI w Wieprzu 320
Płukanie katalizatora SCR LTI w Wieprzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych LTI w Wieprzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych LTI w Wieprzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR LTI, usuwanie katalizatora SCR LTI w Wieprzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP LTI w Wieprzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora LTI w Wieprzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wieprzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu LTI

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator LTI w Wieprzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wieprz Grójec Żywiecka WUP01N 49.643261/19.178539 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer