Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Maserati, Bogdaniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Maserati w Bogdańcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bogdańcu znajduje się możliwość regenerowania filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Maserati z przyczyny obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Bogdańca. Marce Maserati nie byłoby możliwe zachowanie wymaganych do spełnienia wyników ilości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Diesle firmy Maserati szczycą się pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie redukcji poziomu produkcji cząstek stałych. Na ogół źródłem zaczopowania DPF-a, z logo Maserati, jest inna wada, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Uzyskanie wartości emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę EURO 6, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Maserati to samochody osobowe i ciężarowe, które są uznane na całym świecie, jednak stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Aby zabezpieczyć się od kłopotów przy prowadzeniu auta Maserati, trzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr i katalizator, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Bogdańca. Bogdaniec jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Bogdańca, czemu znana firma Maserati usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP oraz płukanie DPF dla pojazdów Maserati, znaleźć można w panelu bocznym, oraz u mechanika w Bogdańcu. Lista cen oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Maserati dla Bogdańca umieściliśmy na dole, powinno być można porównać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maserati w Bogdańcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maserati w Bogdańcu 320
Regeneracja filtra FAP Maserati w Bogdańcu 320
Mycie katalizatora Maserati w Bogdańcu 320
Płukanie katalizatora SCR Maserati w Bogdańcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maserati w Bogdańcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maserati w Bogdańcu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Maserati, usuwanie katalizatora SCR Maserati w Bogdańcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Maserati w Bogdańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Maserati w Bogdańcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bogdańcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Maserati

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Maserati w Bogdańcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bogdaniec Adama Mickiewicza BOG01A 52.688320/15.069130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer