Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Miechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Miechowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Baojun z silnikiem na ropę, choć część ta zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Miechowem. Sporo pojazdów w Miechowie to samochody z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Znanej korporacji Baojun nie udało się wytwarzanie niezbędnych do zrealizowania górnych osiągów zawartości emitowanych spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Bardzo często podłożem zatkanego katalizatora samochodowego, korporacji Baojun, jest inne wybrakowanie, na przykład: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Standardową słabością, z jaką zmagają się pojazdy firmy Baojun, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niewiarygodnie trudnych warunkach, a więc w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek osiągów urządzenia. Dobranie właściwego warsztatu mechaniki w Miechowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Baojun może być trudne, jak również jest długotrwałe. Generowanie górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Przywrócenie sprawności właściwości katalizatorów samochodowych w Miechowie dla pojazdów producenta Baojun jest ogólnodostępne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Miechowa. Ze względu fakt, że Baojun, podobnie jak inni producenci wymaga do właściwej pracy niezepsutych filtrów FAP warto nadmienić, by w Miechowie zadbać o katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Miechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Miechowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Miechowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Miechowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Miechowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Miechowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Miechowie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Miechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Miechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Miechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Miechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Miechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miechów Składowa MCH01N 50.358719/20.045231 Wyszukaj
Miechów Henryka Sienkiewicza MCH01A 50.356140/20.025360 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer