Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Olszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Olszynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Olszyna cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się naprawą katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych znanej firmy Baojun. Marce Baojun mogłoby nie powieść się generowanie niezbędnych do zrealizowania górnych pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Generowanie maksymalnych limitów produkcji cząstek stałych, zgodnych z EURO, domaga się pracującego poprawnie katalizatora. Olszyna należy do ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużą ilością smogu w atmosferze, czemu marka Baojun próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów FAP. Częstą niedoskonałością, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Mnóstwo aut w Olszynie to samochody z silnikiem CTDi wyposażone w DPF, który dopomina się odnawiania elementów. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane w całym kraju, ale zmagają się z trudnościami z filtrami FAP. Osobówki znanej marki Baojun mogą się pochwalić pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w sferze spadku emisji spalin. Cennik odnawiania katalizatorów z samochodów Baojun dla Olszyny zamieściliśmy niżej, można wyszukać na tej liście, ceny za wykonanie usługi płukania FAP. Wyszukaj mechanika, który naprawia samochody marki Baojun w Olszynie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Olszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Olszynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Olszynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Olszynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Olszynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Olszynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Olszynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Olszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Olszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Olszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer