Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Daihatsu, Straszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Daihatsu w mieście Straszyn

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w pojazdach osobowych Daihatsu z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod . DPF-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy pracownię w . Filtry DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do utraty wyników części. Odszukanie specjalistycznego zakładu w przodującego w pojazdach osobowych Daihatsu może być niełatwe, a także jest mozolne. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych Daihatsu. Standardowo źródłem zapchanego katalizatora SCR, z logo Daihatsu, jest inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Straszyn jest jednym z centrów, jakie mają problem powiązany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Daihatsu próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych. Mnóstwo pojazdów w to auta z silnikiem MultiJet posiadające katalizator samochodowy, który dopomina się mycia. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Daihatsu dla zamieszczono w dolnej części strony, istnieje możliwość by przeglądnąć w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji DPF. Odtworzenie skuteczności składowych filtrów cząstek stałych FAP w dla samochodów producenta Daihatsu jest łatwe, gdyż technologia regeneracji wodnej dotarła do .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Daihatsu w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Daihatsu w 320
Regeneracja filtra FAP Daihatsu w 320
Mycie katalizatora Daihatsu w 320
Płukanie katalizatora SCR Daihatsu w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Daihatsu w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Daihatsu w 1490
Wycinanie katalizatora SCR Daihatsu, usuwanie katalizatora SCR Daihatsu w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Daihatsu w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Daihatsu w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Daihatsu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Daihatsu w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Straszyn Starogardzka STR01F 54.268082/18.569679 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer