Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Czerwonak

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Czerwonaku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czerwonaku wystąpiła szansa oczyszczania katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors z racji funkcjonowania warsztatu samochodowego z Czerwonaka. Zazwyczaj wadą, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe z logo Hino Motors, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Uzyskanie wartości ilości produkowanych spalin, identycznych z normą EURO 6, potrzebuje sprawnego katalizatora samochodowego. Czerwonak należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Hino Motors próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF złożone są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, przez co filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy warsztat w Czerwonaku. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednakże stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Katalizatory samochodowe działają w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku właściwości części. Aby ustrzec się od utrudnień z użytkowaniem diesla Hino Motors, przydaje się co pewien czas przedmuchać katalizator SCR, jest to możliwe w laboratorium pod Czerwonaka. Lista cen regeneracji filtrów cząstek stałych FAP dedykowanych do Hino Motors dla Czerwonaka znajduje się w dolnej części strony, trzeba przeglądnąć w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inne auta wymaga do poprawnego działania sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Czerwonaku przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Czerwonaku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Czerwonaku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Czerwonaku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Czerwonaku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Czerwonaku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Czerwonaku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Czerwonaku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Czerwonaku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Czerwonaku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Czerwonaku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czerwonaku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Czerwonaku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czerwonak Gdyńska CZK01N 52.477219/16.979361 Wyszukaj
Czerwonak Leśna CZK01A 52.465000/16.981741 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer