Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pietrzykowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pietrzykowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pietrzykowice chlubi się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się płukaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Hino Motors. Katalizatory działają w nadzwyczaj ciężkich warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje utrata możliwości podzespołu. Dobranie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Pietrzykowicach wyspecjalizowanego w samochodach Hino Motors może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Duża część samochodów osobowych w Pietrzykowicach to pojazdy z silnikiem CTDi mające wbudowany FAP, który wymaga czyszczenia. Często usterką, na jaką narażone są samochody spod znaku Hino Motors, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy DPF. Pietrzykowice jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z zawartością smogu w powietrzu, czemu znany producent Hino Motors próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Samochody znanego koncernu Hino Motors mogą się poszczycić doskonałymi układami w kwestii zredukowania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Filtry FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Pietrzykowicach. Zrewaloryzowanie efektywności części wchodzących w skład filtrów FAP w Pietrzykowicach dla pojazdów marki Hino Motors jest możliwe, bowiem regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Pietrzykowic. Wykaz cen regenerowania katalizatorów samochodowych pochodzących z Hino Motors dla Pietrzykowic ulokowano w poniższej sekcji, da się odszukać na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pietrzykowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pietrzykowicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pietrzykowicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pietrzykowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pietrzykowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pietrzykowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pietrzykowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Pietrzykowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Pietrzykowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pietrzykowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pietrzykowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Pietrzykowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pietrzykowice Lipowa LPO02N 49.675171/19.094749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer