Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Podegrodzie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Podegrodziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Podegrodziu wystąpiła szansa płukania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Holden (HSV) z powodu pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Podegrodzia. Podegrodzie jest jednym z ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Podegrodzia, czemu marka Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Częstą wadą, z jaką zmagają się auta spod znaku Holden (HSV), głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Prócz atrakcji dla podróżnych w Podegrodziu znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Odszukanie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Podegrodziu celującego w autach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, i jest długotrwałe. FAP-y złożone są z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat w Podegrodziu. Pojazdy spod znaku Holden (HSV) charakteryzują się dobrymi narzędziami w zagadnieniu zredukowania ilości produkowanych spalin. Poprawienie możliwości składowych filtrów cząstek stałych FAP w Podegrodziu dla samochodów Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, gdyż nowa metoda regeneracji trafiła do Podegrodzia. Tabela z cenami oczyszczania filtrów DPF z samochodów Holden (HSV) dla Podegrodzia wstawiliśmy niżej, można sprawdzić w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Podegrodziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Podegrodziu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Podegrodziu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Podegrodziu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Podegrodziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Podegrodziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Podegrodziu 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Podegrodziu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Podegrodziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Podegrodziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Podegrodziu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Podegrodziu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podegrodzie 1544K PDG01A 49.577740/20.598890 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer