Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Górki-Izabelin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Górkach-Izabelinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, lecz moduł ten zużywa się, co może rozwiązać płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Górkami-Izabelinem. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Górkach-Izabelinie specjalizującego się w pojazdach Infiniti może być trudne, jak również jest żmudne. Typową niedoskonałością, z jaką biedzą się auta ze stajni Infiniti, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr FAP. Zachowanie maksymalnych limitów poziomu produkcji spalin, dozwolonych przez normę EURO 5, domaga się sprawnego filtra DPF. Górki-Izabelin należy do centrów, jakie biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Infiniti stara się, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w niezwykle ciężkim środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Cały szereg pojazdów osobowych w Górkach-Izabelinie to auta z silnikiem HDI mające zainstalowany filtr DPF, który dopomina się oczyszczania. Słynnej korporacji Infiniti nie powiodłoby się wytwarzanie spodziewanych maksymalnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Lista cen czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Infiniti dla Górek-Izabelina umieszczono w dolnej części strony, należy odszukać tam, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania DPF. Ze względu fakt, że Infiniti, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do poprawnego działania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Górkach-Izabelinie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Górkach-Izabelinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Górkach-Izabelinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Górkach-Izabelinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Górkach-Izabelinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Górkach-Izabelinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Górkach-Izabelinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Górkach-Izabelinie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Górkach-Izabelinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Górkach-Izabelinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Górkach-Izabelinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Górkach-Izabelinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Górkach-Izabelinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Górki-Izabelin Grójecka MOI01G 51.695610/20.725229 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer