Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Hażlach

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Hażlachu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Hażlachu wystąpiła możliwość oczyszczania katalizatorów do aut osobowych Infiniti z przyczyny bytności warsztatu samochodowego z Hażlacha. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Hażlachu zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Infiniti. Wyszukanie specjalistycznego zakładu w Hażlachu wyspecjalizowanego w autach Infiniti może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Infiniti cechują się kapitalnymi możliwościami w zagadnieniu redukcji ilości emitowanych cząstek stałych. Często usterką, która dotyka auta osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zapchany DPF. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w niezwykle brudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje spadek parametrów części. Odzyskanie maksymalnych limitów produkcji gazów spalinowych, poprawnych według normy emisji spalin, koniecznie wymaga działającego filtra DPF. Na ogół przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki Infiniti, zdarza się inne wybrakowanie, np. Uszkodzona turbosprężarka. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR lub płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Infiniti, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w pracowni w Hażlachu. Znajdź warsztat, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Hażlachu, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Hażlachu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Hażlachu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Hażlachu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Hażlachu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Hażlachu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Hażlachu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Hażlachu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Hażlachu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Hażlachu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Hażlachu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Hażlachu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Hażlachu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Hażlach Cieszyńska HZH540 49.797039/18.636900 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer