Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Iwonicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Iwoniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Iwoniczu znajduje się opcja mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Infiniti dzięki działalności warsztatowego laboratorium z Iwonicza. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy współpracę z Iwoniczem. Duża część pojazdów w Iwoniczu to auta z silnikiem JTD posiadające wbudowany filtr i katalizator, który wymaga odnawiania. By uchronić się przed dużą ilością problemów podczas prowadzenia diesla Infiniti, należy okresami przepłukać DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Iwonicza. Korporacji Infiniti nie udałoby się generowanie wymaganych do zrealizowania osiągów produkcji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów DPF. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Iwoniczem odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Zazwyczaj podłożem usterki filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Infiniti, trafia się inny defekt, jeden z nich to: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Infiniti to samochody, które są uznane na terenie całej Polski, niemniej jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ulepszenie skuteczności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Iwoniczu dla aut marki Infiniti jest osiągalne, bowiem regeneracja wodna zdołała przybyć do Iwonicza. Dlatego że Infiniti, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF polecamy w Iwoniczu zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Iwoniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Iwoniczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Iwoniczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Iwoniczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Iwoniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Iwoniczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Iwoniczu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Iwoniczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Iwoniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Iwoniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iwoniczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Iwoniczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iwonicz Floriańska IWZ01N 49.602970/21.810841 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer