Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Korczyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Korczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Korczynie wystąpiła szansa oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki działalności laboratorium z Korczyny. Korczyna należy do ośrodków, jakie napotykają problem mający związek, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana firma Infiniti dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. By zabezpieczyć się od przykrości z eksploatacją samochodu Infiniti, wypada okresowo przepalać filtr FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Korczyny. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na całym świecie, jednakże stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Zazwyczaj słabością, z jaką biedzą się pojazdy firmy Infiniti, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą FAP. Oprócz atrakcji turystycznych pod Korczyną odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów Infiniti. Odzyskanie maksymalnych wartości poziomu emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Dobór odpowiedniego warsztatu samochodowego w Korczynie celującego w samochodach Infiniti może być skomplikowane, jak również jest długotrwałe. Taryfikator usług regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Infiniti dla Korczyny umieszczono w poniższej sekcji, da się porównać w tamtej tabeli, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia filtrów cząstek stałych. Odzyskiwanie niezawodności elementów filtrów cząstek stałych w Korczynie dla samochodów Infiniti jest prawdopodobne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Korczyny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Korczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Korczynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Korczynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Korczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Korczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Korczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Korczynie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Korczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Korczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Korczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Korczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korczyna Generała Szeptyckiego KOC01G 49.714970/21.805830 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer