Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kosakowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kosakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Kosakowie wystąpiła opcja oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu funkcjonowania warsztatu samochodowego z Kosakowa. Duża część samochodów w Kosakowie to pojazdy z silnikiem diesla mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się regenerowania. Kosakowo należy do centrów, które mają problem powiązany, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu firma Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF. Filtry FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu DPF-y zapychają się i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem firmę pod Kosakowem. By uchronić się przed dużą ilością problemów z eksploatacją auta Infiniti, wypada czasami przepalać filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Kosakowa. Słynnej marce Infiniti nie powiodło się zachowanie żądanych przez normy górnych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów FAP. Znalezienie adekwatnego zakładu mechaniki w Kosakowie przodującego w autach osobowych Infiniti może przysporzyć problemów, i jest czasochłonne. Klasyczną niedoskonałością, z którą męczą się auta z logo Infiniti, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR jak też płukanie katalizatorów SCR dla samochodów marki Infiniti, można znaleźć w panelu po prawej, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Kosakowie. Znajdź swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Infiniti w Kosakowie, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kosakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kosakowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kosakowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kosakowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kosakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kosakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kosakowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Kosakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Kosakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kosakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kosakowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kosakowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kosakowo Stefana Żeromskiego GDY08A 54.590961/18.496099 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer