Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pokój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pokoju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pokój cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów do pojazdów osobowych korporacji Infiniti. Odnalezienie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Pokoju wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, a także jest długotrwałe. Prócz rozrywek dla podróżnych w Pokoju znaleźć można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut Infiniti. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, jednakże walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Sporo samochodów osobowych w Pokoju to auta z turbodoładowaniem mające zamontowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje czyszczenia. By zabezpieczyć się od przykrości w użytkowaniu pojazdu Infiniti, wypada okresami przepalać FAP, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Pokoju. Częstą bolączką, która dotyka auta osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator SCR. Samochody ze stajni Infiniti chlubią się bezkonkurencyjnymi aparaturami w temacie zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Namierz swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Infiniti w Pokoju, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Usługi takie jak naprawa FAP jak też płukanie katalizatorów samochodowych dla aut marki Infiniti, odnaleźć można na stronie, jak też w warsztacie samochodowym w Pokoju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pokoju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pokoju 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pokoju 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pokoju 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pokoju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pokoju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pokoju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pokoju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Pokoju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pokoju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pokoju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pokoju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pokój 1 Maja POP-POJ1 50.903889/17.838680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer