Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Stryszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Stryszawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stryszawie wystąpiła sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych Infiniti z przyczyny działalności mechanika z Stryszawy. Stryszawa jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Stryszawy, czemu firma Infiniti próbuje, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów. Najczęściej w przypadku powodem zdławionego filtra cząstek stałych FAP, ze stajni Infiniti, staje się inne niedociągnięcie, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania. Cały szereg pojazdów w Stryszawie to samochody z silnikiem TDCI wyposażone w DPF, który wymaga czyszczenia. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Infiniti mogą się poszczycić nieprzeciętnymi rozwiązaniami w zakresie spadku ilości emitowanych gazów spalinowych. Odnalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Stryszawie wyprofilowanego w autach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest pracochłonne. Katalizatory samochodowe złożone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy pracownię w Stryszawie. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Stryszawą znaleźć można laboratoria, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Infiniti w Stryszawie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Z racji tego, że Infiniti, zupełnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy kompletnych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Stryszawie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Stryszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Stryszawie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Stryszawie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Stryszawie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Stryszawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Stryszawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Stryszawie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Stryszawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Stryszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Stryszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stryszawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Stryszawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stryszawa Stryszawa 32A SSZ974 49.727699/19.508110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer