Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kawęczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kawęczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kawęczynie pojawiła się szansa płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Isuzu dzięki działalności laboratorium warsztatu z Kawęczyna. Odnalezienie kompetentnego mechanika w Kawęczynie specjalizującego się w samochodach osobowych Isuzu może dostarczyć kłopotów, a także jest pracochłonne. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Kawęczynem znaleźć można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu. Żeby unikać kłopotów podczas prowadzenia pojazdu Isuzu, należy niekiedy czyścić DPF, jest to udostępnione w pracowni pod Kawęczyna. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Isuzu mogą się poszczycić kapitalnymi technologiami w kwestii spadku emisji spalin. Isuzu to auta, jakie są popularne na terenie całego świata, jednak biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Duża część samochodów w Kawęczynie to samochody z turbodoładowaniem posiadające katalizator samochodowy, który wymaga płukania. Zdobycie górnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą EURO, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Taryfikator usług mycia filtrów DPF/FAP dla Isuzu dla Kawęczyna zamieszczono poniżej, da się sprawdzić w tamtej tabeli, ceny za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP jak również regeneracja katalizatorów dla aut marki Isuzu, znaleźć można w panelu po prawej, jak również w warsztacie w Kawęczynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kawęczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kawęczynie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kawęczynie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kawęczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kawęczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kawęczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kawęczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Kawęczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Kawęczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kawęczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kawęczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kawęczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kawęczyn Kawęczyn 12 POP-KAY1 52.980282/18.862230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer