Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Komorniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Komornikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w samochodach Isuzu z silnikiem na olej napędowy, jednak komponent ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Komornikami. Często słabością, która dotyka auta osobowe i ciężarowe korporacji Isuzu, zwłaszcza, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF. Filtry cząstek stałych funkcjonują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, to jest w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników części. FAP-y zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym pracownię w Komornikach. Isuzu to osobówki, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Ażeby ustrzec się od utrudnień z użytkowaniem diesla Isuzu, potrzeba okresami przepalać filtr i katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Komornik. Osiągnięcie wyników emisji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą EURO 5, koniecznie wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Komorniki należy do ośrodków, które biją na alarm powiązany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana firma Isuzu próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Namierz swój warsztat, który specjalizuje się w Isuzu w Komornikach, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony. Lista cen naprawy filtrów DPF z Isuzu dla Komornik zamieściliśmy w dolnej części strony, można znaleźć na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Komornikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Komornikach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Komornikach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Komornikach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Komornikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Komornikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Komornikach 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Komornikach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Komornikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Komornikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Komornikach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Komornikach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Komorniki Księdza Malinowskiego KOM01A 52.339851/16.800329 Wyszukaj
Komorniki Nizinna KOM01N 52.338051/16.815001 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer