Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kosakowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kosakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kosakowie istnieje opcja oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych Jaguar z powodu działalności pracowni warsztatu z Kosakowa. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Kosakowa. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Kosakowie znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Zwykle powodem zatkanego DPF-a, znanej marki Jaguar, jest inny mankament, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. Nierzadko bolączką, z którą biedzą się auta znanego koncernu Jaguar, szczególnie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator. Katalizatory samochodowe chodzą w wyjątkowo obciążonych warunkach , a dokładnie za kolektorem spalin, przez co dochodzi do utraty wyników części. Sporo pojazdów osobowych w Kosakowie to samochody z silnikiem JTD posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który dopomina się odnawiania elementów. Uzyskanie maksymalnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin, wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Dlatego że Jaguar, zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów samochodowych polecamy w Kosakowie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Jaguar w Kosakowie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kosakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kosakowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kosakowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kosakowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kosakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kosakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kosakowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Kosakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kosakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kosakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kosakowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kosakowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kosakowo Stefana Żeromskiego GDY08A 54.590961/18.496099 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer