Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pawłów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pawłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach osobowych Jaguar z silnikiem diesla, aczkolwiek komponent ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pawłowem. Zazwyczaj sprawcą przytkanego DPF-a, z logo Jaguar, zdarza się inny mankament, za przykład może posłużyć: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Cały szereg aut w Pawłowie to auta z turbodoładowaniem mające zainstalowany katalizator, który nie może obejść się bez płukania. Odszukanie adekwatnego warsztatu samochodowego w Pawłowie przodującego w samochodach osobowych Jaguar może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Pawłów należy do miast, które mają kłopot powiązany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Pawłowa, czemu marka Jaguar próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat w Pawłowie. Uzyskanie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF. Aby uniknąć przykrości z użytkowaniem diesla Jaguar, wypada co jakiś czas przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to dostępne u mechanika pod Pawłowa. Gdyż Jaguar, podobnie jak inne maszyny domaga się do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy w Pawłowie zwrócić uwagę na filtr DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Jaguar, można znaleźć po prawej stronie, jak też w warsztacie samochodowym w Pawłowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pawłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pawłowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pawłowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pawłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pawłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pawłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pawłowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Pawłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Pawłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pawłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pawłowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pawłowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pawłów Pawłów 56 PWW076 50.960979/21.119949 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer