Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Konopiska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Konopiskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Konopiska cieszy się sławą z powodu mechanika trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych znanej firmy Koenigsegg. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całej Polski, ale stykają się z kwestią z katalizatorami. By uchronić się od przykrości w użytkowaniu pojazdu Koenigsegg, potrzeba co pewien czas przedmuchać FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Konopisk. Dobór profesjonalnego warsztatu mechaniki w Konopiskach wyprofilowanego w pojazdach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, a także jest żmudne. Katalizatory działają w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Pojazdy firmy Koenigsegg szczycą się świetnymi narzędziami w dziedzinie ograniczenia emisji zanieczyszczonych spalin. Oprócz atrakcji turystycznych pod Konopiskami odnaleźć można pracownie, parające się płukaniem DPF do samochodów osobowych Koenigsegg. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy pracownię w Konopiskach. Z racji tego, że Koenigsegg, tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nienaruszonych katalizatorów warto wspomnieć, by w Konopiskach wziąć pod skrzydła katalizator. Zrewaloryzowanie możliwości właściwości katalizatorów samochodowych w Konopiskach dla aut producenta Koenigsegg jest łatwe, bo regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Konopisk.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Konopiskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Konopiskach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Konopiskach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Konopiskach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Konopiskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Konopiskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Konopiskach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Konopiskach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Konopiskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Konopiskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Konopiskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Konopiskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Konopiska Stawowa KOP01G 50.729698/19.010349 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer