Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wierzbica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wierzbicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Wierzbicą. Katalizatory utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Wierzbicy. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Wierzbicą znaleźć można laboratoria, parające się regeneracją katalizatorów SCR do aut osobowych Koenigsegg. Najczęściej podłożem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, firmy Koenigsegg, jest inny problem, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu zasilania. Aby zabezpieczyć się od przykrości z eksploatacją diesla Koenigsegg, potrzeba czasami przedmuchać katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Wierzbicy. Koenigsegg to osobówki, jakie są znane na terenie całej Polski, lecz walczą z kwestią z katalizatorami SCR. Częstą usterką, z jaką męczą się auta znanej firmy Koenigsegg, zazwyczaj, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą FAP. Duża część samochodów w Wierzbicy to auta z silnikiem JTDM mające wbudowany filtr FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. Wybierz swój zakład mechaniki, który pomoże z Koenigsegg w Wierzbicy, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Tabela z cennikiem naprawy filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Koenigsegg dla Wierzbicy ulokowaliśmy w dolnej części strony, istnieje możliwość by przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wierzbicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wierzbicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wierzbicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wierzbicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wierzbicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wierzbicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wierzbicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wierzbicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Wierzbicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wierzbicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wierzbicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wierzbicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wierzbica Stefana Żeromskiego WBN382 51.246449/21.070290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer