Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zarzecze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zarzeczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zarzeczu wystąpiła opcja mycia katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Zarzecza. Sporo samochodów w Zarzeczu to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany FAP, który wymaga mycia. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na całym świecie, jednak walczą z problemami z katalizatorami. Osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Koenigsegg cieszą się bardzo dobrymi metodami w zakresie zredukowania ilości emitowanych gazów wydechowych. Nierzadko usterką, na jaką narażone są diesle korporacji Koenigsegg, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. FAP-y chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje utrata właściwości podzespołu. Aby uniknąć utrudnień podczas prowadzenia diesla Koenigsegg, trzeba od czasu do czasu przepłukać katalizator, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Zarzecza. Zarzecze jest jednym z miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Zarzecza, czemu marka Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Odnowienie efektywności części wchodzących w skład filtrów DPF w Zarzeczu dla aut Koenigsegg jest bezproblemowe, bo nowa metoda regeneracji przybyła do Zarzecza. Tabela z cenami płukania filtrów DPF/FAP dedykowanych do Koenigsegg dla Zarzecza można znaleźć na dole, powinno być można znaleźć na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zarzeczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zarzeczu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zarzeczu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zarzeczu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zarzeczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zarzeczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zarzeczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zarzeczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zarzeczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zarzeczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zarzeczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zarzeczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zarzecze Zarzecze 36 PII01A 50.467930/19.660891 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer