Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Czarnożyły

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Czarnożyłach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czarnożyły słynne jest z powodu mechanika trudniącego się czyszczeniem filtrów do samochodów osobowych znanego koncernu Łada. Czarnożyły jest jednym z miast, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu słynna marka Łada stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Łada to osobówki, jakie są słynne na terenie całego świata, jednakże borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy współpracę z Czarnożyłami. Znanemu producentowi Łada nie powiodło się wytworzenie oczekiwanych wyników poziomu produkcji gazów spalinowych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Sporo samochodów w Czarnożyłach to samochody z silnikiem dCi posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który wymaga naprawy. Oprócz niespodzianek turystycznych w Czarnożyłach zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Łada. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości z eksploatacją pojazdu Łada, potrzeba niekiedy czyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe w pracowni pod Czarnożył. Taryfikator usług regeneracji filtrów DPF/FAP z samochodów Łada dla Czarnożył ulokowano pod zdjęciem, istnieje możliwość by sprawdzić w tamtej tabeli, koszt za świadczone usługi czyszczenia DPF. Zregenerowanie wydolności składowych filtrów DPF w Czarnożyłach dla aut marki Łada jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Czarnożył.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Czarnożyłach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Czarnożyłach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Czarnożyłach 320
Mycie katalizatora Łada w Czarnożyłach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Czarnożyłach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Czarnożyłach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Czarnożyłach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Czarnożyłach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Czarnożyłach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Czarnożyłach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnożyłach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Czarnożyłach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarnożyły Czarnożyły 111 CZO01C 51.285980/18.561010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer