Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kostomłoty Drugie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kostomłotach Drugich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w samochodach osobowych Łada z silnikiem diesla, choć moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kostomłotami Drugimi. Katalizatory złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy pracownię w Kostomłotach Drugich. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, które są uznane na całym świecie, lecz biedzą się z problemami z filtrami DPF. Kostomłoty Drugie należy do centrów, które mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów FAP. Słynnej korporacji Łada nie udałoby się generowanie koniecznych maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Samochody korporacji Łada szczycą się bezkonkurencyjnymi mechanizmami w sferze obniżania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Zazwyczaj bolączką, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Łada, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory pracują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje utrata możliwości części. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF jak też regeneracja katalizatorów dla samochodów Łada, można odszukać po prawej stronie, jak też w warsztacie samochodowym w Kostomłotach Drugich. Lista cenowa płukania filtrów DPF pochodzących z Łada dla Kostomłotów Drugich zamieściliśmy w dolnej części strony, należy znaleźć tam, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kostomłotach Drugich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kostomłotach Drugich 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kostomłotach Drugich 320
Mycie katalizatora Łada w Kostomłotach Drugich 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kostomłotach Drugich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kostomłotach Drugich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kostomłotach Drugich 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Kostomłotach Drugich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Kostomłotach Drugich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kostomłotach Drugich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kostomłotach Drugich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kostomłotach Drugich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kostomłoty Drugie Urzędnicza MGO02A 50.931030/20.567089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer