Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Lubicz Górny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Lubiczu Górnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubicz Górny słynne jest z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych z logo Łada. Standardową niedoskonałością, z którą męczą się auta osobowe i ciężarowe firmy Łada, zazwyczaj, posiadające silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator. Sporo pojazdów osobowych w Lubiczu Górnym to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające DPF, który potrzebuje odnawiania. FAP-y działają w bardzo ciężkim środowisku, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje utrata wyników urządzenia. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada mogą się poszczycić znakomitymi patentami w zagadnieniu ograniczenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Znalezienie właściwego mechanika w Lubiczu Górnym przodującego w pojazdach Łada może przysporzyć trudności, i jest żmudne. Lubicz Górny jest jednym z centrów, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową smogu w przestrzeni powietrznej Lubicza Górnego, czemu słynna firma Łada próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Łada to pojazdy, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, mimo to biedzą się z problemami z katalizatorami. Lista cenowa oczyszczania filtrów DPF/FAP dedykowanych do Łada dla Lubicza Górnego ulokowaliśmy w poniższej sekcji, powinno być można znaleźć na tej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR. Zregenerowanie wydajności części katalizatorów w Lubiczu Górnym dla marki Łada jest prawdopodobne, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Lubicza Górnego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Lubiczu Górnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Lubiczu Górnym 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Lubiczu Górnym 320
Mycie katalizatora Łada w Lubiczu Górnym 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Lubiczu Górnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Lubiczu Górnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Lubiczu Górnym 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Lubiczu Górnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Lubiczu Górnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Lubiczu Górnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubiczu Górnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Lubiczu Górnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubicz Górny Dworcowa LCZ02N 53.031689/18.758640 Wyszukaj
Lubicz Górny Bankowa LCZ01N 53.025501/18.770189 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer