Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Podegrodzie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Podegrodziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w pojazdach osobowych Łada z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże element ten zużywa się, czemu podołać może czyszczenie katalizatorów w laboratorium pod Podegrodziem. Klasyczną bolączką, z którą borykają się pojazdy marki Łada, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF. Mnóstwo pojazdów osobowych w Podegrodziu to samochody z turbosprężarką wyposażone w katalizator samochodowy, który wymaga odnawiania. Podegrodzie należy do centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Podegrodzia, czemu słynny koncern Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, ale walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem współpracę z Podegrodziem. Osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Łada mogą się poszczycić nadzwyczajnymi układami w zagadnieniu redukowania poziomu produkcji spalin. Osiągnięcie wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja DPF dla aut Łada, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak też w laboratorium w Podegrodziu. Odzyskanie możliwości części katalizatorów samochodowych w Podegrodziu dla samochodów Łada jest możliwe, bowiem nowa technologia regeneracji trafiła do Podegrodzia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Podegrodziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Podegrodziu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Podegrodziu 320
Mycie katalizatora Łada w Podegrodziu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Podegrodziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Podegrodziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Podegrodziu 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Podegrodziu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Podegrodziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Podegrodziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Podegrodziu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Podegrodziu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podegrodzie 1544K PDG01A 49.577740/20.598890 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer