Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Stanisławów Pierwszy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Stanisławowie Pierwszym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stanisławowie Pierwszym wystąpiła opcja odnawiania elementów filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu z Stanisławowa Pierwszego. Standardowo źródłem zdławionego katalizatora samochodowego, z logo Łada, staje się inny problem, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Stajni Łada nie udało się utrzymanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wyników emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry DPF złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy współpracę z Stanisławowem Pierwszym. Duża część pojazdów osobowych w Stanisławowie Pierwszym to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który dopomina się odnawiania. Osiągnięcie górnych osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO 6, wymaga sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Prócz atrakcji dla turystów pod Stanisławowem Pierwszym odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą katalizatorów do samochodów Łada. Aby uniknąć problemów w użytkowaniu samochodu Łada, trzeba okresowo wyczyścić katalizator SCR, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Stanisławowa Pierwszego. Namierz swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Łada w Stanisławowie Pierwszym, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Zregenerowanie efektywności elementów filtrów cząstek stałych w Stanisławowie Pierwszym dla samochodów producenta Łada jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Stanisławowa Pierwszego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Stanisławowie Pierwszym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Stanisławowie Pierwszym 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Stanisławowie Pierwszym 320
Mycie katalizatora Łada w Stanisławowie Pierwszym 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Stanisławowie Pierwszym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Stanisławowie Pierwszym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Stanisławowie Pierwszym 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Stanisławowie Pierwszym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Stanisławowie Pierwszym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Stanisławowie Pierwszym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stanisławowie Pierwszym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Stanisławowie Pierwszym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stanisławów Pierwszy Jana Kazimierza POP-STP1 52.288422/21.536449 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer