Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Tarnów Opolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Tarnowie Opolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tarnowie Opolskim wystąpiła opcja oczyszczania katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Łada z przyczyny bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Tarnowa Opolskiego. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całej Polski, mimo to borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Tarnowa Opolskiego. Tarnów Opolski należy do miast, które dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Łada usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. By uchronić się od trudności z eksploatacją samochodu Łada, trzeba czasami przedmuchać katalizator, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Tarnowa Opolskiego. Marce Łada niemożliwe byłoby utrzymanie oczekiwanych wartości poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. FAP-y trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Najczęściej źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, marki Łada, trafia się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów jak też regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Łada, wyszukać można w panelu bocznym, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Tarnowie Opolskim. Ponieważ Łada, równorzędnie jak inne auta koniecznie wymaga do poprawnej pracy sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Tarnowie Opolskim wziąć pod lupę katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Tarnowie Opolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Tarnowie Opolskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Tarnowie Opolskim 320
Mycie katalizatora Łada w Tarnowie Opolskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Tarnowie Opolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Tarnowie Opolskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Tarnowie Opolskim 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Tarnowie Opolskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Tarnowie Opolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Tarnowie Opolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarnowie Opolskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Tarnowie Opolskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarnów Opolski Cmentarna POP-TAO1 50.026779/20.997780 Wyszukaj
Tarnów Opolski Dworcowa TOO994 50.042690/20.996201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer