Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wołczkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wołczkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w autach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że element ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Wołczkowem. Żeby ustrzec się od kłopotów podczas prowadzenia auta Łada, należy co jakiś czas przedmuchać filtr i katalizator, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Wołczkowa. Diesle z symbolem Łada cechują się świetnymi aparaturami w dziedzinie obniżenia emisji gazów wydechowych. Stajni Łada nie powiodłoby się osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników emisji spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata możliwości części. Wołczkowo jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Łada usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów. Typową usterką, dotykającą samochody z symbolem Łada, zwykle, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Wołczkowem odnaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Łada. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Łada w Wołczkowie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Dlatego że Łada, podobnie jak każda inna marka wymaga do właściwej pracy sprawnych katalizatorów warto wspomnieć, by w Wołczkowie zaopiekować się elementem, jakim jest DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wołczkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wołczkowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wołczkowie 320
Mycie katalizatora Łada w Wołczkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wołczkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wołczkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wołczkowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Wołczkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Wołczkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wołczkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wołczkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wołczkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wołczkowo Lipowa WOO01D 53.475430/14.440320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer