Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Wrzosowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Wrzosowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wrzosowej istnieje możliwość regeneracji filtrów cząstek stałych do pojazdów Lamborghini z przyczyny funkcjonowania warsztatu samochodowego z Wrzosowej. FAP-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem pracownię w Wrzosowej. Standardową wadą, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Lamborghini, głównie, posiadające silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF FAP. Lamborghini to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całym kraju, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Nierzadko przyczyną zatkanego katalizatora, wytwórcy Lamborghini, staje się inny defekt, np. Uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Uzyskanie wyników zawartości emitowanych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Wiele pojazdów w Wrzosowej to auta z silnikiem TDDI mające zamontowany FAP, który musi się oddawać do mycia. Wrzosowa jest jednym z centrów, jakie napotykają problem w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu firma Lamborghini dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów. Gdyż Lamborghini, podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP warto wspomnieć, by w Wrzosowej zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF. Znajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Lamborghini w Wrzosowej, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Wrzosowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Wrzosowej 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Wrzosowej 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Wrzosowej 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Wrzosowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Wrzosowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Wrzosowej 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Wrzosowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Wrzosowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Wrzosowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wrzosowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Wrzosowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wrzosowa Szkolna WOS01G 50.746899/19.151239 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer