Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Latchorzew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Latchorzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Latchorzewie wystąpiła sposobność czyszczenia katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Hino Motors dzięki funkcjonowania warsztatu z Latchorzewa. Hino Motors to osobówki, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednak borykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Zdobycie maksymalnych wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Duża część aut w Latchorzewie to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające filtr i katalizator, który potrzebuje regeneracji. Znanemu producentowi Hino Motors nie powiodło się uzyskanie oczekiwanych limitów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. By uniknąć problemów w eksploatacji samochodu Hino Motors, wypada czasami czyścić katalizator, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Latchorzewa. Najczęściej w przypadku przyczyną przytkanego katalizatora SCR, spod znaku Hino Motors, staje się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, czyli w wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Cennik oczyszczania filtrów DPF/FAP z Hino Motors dla Latchorzewa ulokowano na dole, nie ma przeszkód, by porównać na tej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi naprawy DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych czy regeneracja FAP dla aut Hino Motors, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, czy w laboratorium warsztatu w Latchorzewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Latchorzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Latchorzewie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Latchorzewie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Latchorzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Latchorzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Latchorzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Latchorzewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Latchorzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Latchorzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Latchorzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer