Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Stanisławów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Stanisławowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stanisławów chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do aut spod skrzydeł Hino Motors. Filtry FAP zmontowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP zapychają się i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym pracownię w Stanisławowie. Nierzadko podłożem usterki filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Hino Motors, jest inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Stanisławów należy do ośrodków, które biją na alarm mający związek, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu koncern Hino Motors dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Zdobycie wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Stanisławowie wyspecjalizowanego w samochodach Hino Motors może być trudne, a także jest pracochłonne. Firmie Hino Motors nie udałoby się uzyskanie potrzebnych do spełnienia osiągów poziomu emisji cząstek stałych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Hino Motors to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się renomą w całym kraju, lecz stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Odzyskanie wydolności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Stanisławowie dla samochodów producenta Hino Motors jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Stanisławowa. Namierz swojego mechanika, który jest specjalistą od Hino Motors w Stanisławowie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Stanisławowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Stanisławowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Stanisławowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Stanisławowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Stanisławowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Stanisławowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Stanisławowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Stanisławowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Stanisławowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Stanisławowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stanisławowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Stanisławowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stanisławów Warszawska SAW01N 52.396568/21.035200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer